New Page 1

مرکز پخش گوشت بلدرچین

گوشت بلدرچین- مرکز پخش گوشت بلدرچین

مرکز پخش گوشت دام و طیور ، با برند امیران استار است انواع گوشت ماکیان را به بهترین صورت بسته بندی و به بازار عرضه نماید .                                                          
گوشت بلدرچین علاوه بر طعم بسیار خوب خود که علت آن جنبش بسیار پرنده در هنگام پرورش است ، خواص بسیار زیادی دارد .
از گوشت آن به ویژه برای درمان اعصاب ، بی خوابی ، اختلالات خواب ، عصبانیت و فراموشی استفاده می کنند .
علاوه بر آن با خوردن آن می توانید سلامتی خود و خانواده تان را با داشتن کلسترل پایین ، کلسیم ، پتاسیم و ویتامین های گروه ب تامین کنید .
گوشت بلدرچین گرم یا سرد
گوشت بلدرچین گرم است یا سرد، خودش می تواند در تصمیم گیری خانواده بسیار تاثیرگذار باشد. شمایی که می خواهید برای خانواده خود گوشت خریداری کنید، قطعا قبل از تصمیم گیری می خواهید بدانید که چه قدر به صرفه تر است و یا با داشتن قیمت بالاتر، یک شخص می تواند به صرفه بودن آن را تشخیص دهد و یا شمایی که مغازه دار هستید، آیا برای تان به صرفه است که این محصول را بر اساس تقاضایی که از شما می شود، ارائه دهید.
گوشت بلدرچین چه خواصی دارد
اصطلاح کلمه بلدرچین به عمومی از پرندگان وحشی گفته می شود ولی امروزه فقط یک مدل آن مطرح شده که توانسته عموم را به خود جذب نماید.
بدن این پرنده از مواد معدنی و ویتامین ها پر شده است. هر بلدرچین حاوی 110 کالری، 19 گرم پروتئین و سایر مواد مغذی است. بهترین پیشنهاد ما برای گرفتن رژیم با گوشت بلدرچین حداقل مصرف هفتگی 2000 کالری از این گوشت را توصیه می کنیم.
خواص گوشت بلدرچینپخش گوشت بلدرچین
ویتامین ها در گوشت بلدرچین
مصرف یک وعده بلدرچین برای شما حاوی 35 درصد ارزش روزانه برای نیاسین، 25 درصد ویتامین B-6، 15 درصد ریبوفلاوین و تیامین و 10 درصد ویتامین ویتامین C می باشد. ب نیاسین، ویتامین B-6، ریبوفلاوین و تیامین همه برای تبدیل مواد غذایی شما به انرژی غذا خوردن ضروری و ویتامین C یک آنتی اکسیدان است که مورد نیاز برای کلاژن است که برای تشکیل استخوان، رباط ها، تاندون ها و عروق خونی ضروری است.

مواد معدنی در گوشت بلدرچین
بلدرچین منبع خوبی از مواد معدنی است، ارائه 25 درصد فسفر، 20 درصد آهن، 15 درصد روی و 6٪ منیزیم است. فسفر کمک می کند تا با عملکرد کلیه، رشد سلول و تقویت استخوان خود را. آهن لازم است تا تشکیل هموگلوبین و انتقال اکسیژن را در سراسر بدن خود را، و روی برای شکل DNA و پروتئین، بهبود زخم و عملکرد سیستم ایمنی بدن بسیار مهم است.

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout