New Page 1

پخش گوشت کبک تهران

پخش گوشت کبک- پخش گوشت کبک تهران
پخش گوشت کبک ، در شهر تهران و کرج ، صورت می گیرد و به موقع در درب محل ، تحویل داده می شود .
خوردن گوشت کبک به دلیل فواید بسیاری که دارد،در روایات هم توصیه شده است. از جمله به فرموده امام کاظم برای زایل شدن تب به طور کلی،گوشت کبک بخورید.


در میان گوشت های سفید ازجمله بوقلمون ،کبک،مرغ، گوشت کبک با وجود قیمت بالاتر ،بیشترین استفاده را در مجالس و مهمانی ها دارد.
برای درمان بسیاری از بیماری های ژنتیکی که به کمبود پروتئین و اسید های آمینه در بدن مربوط می شوند،از جمله بی خوابی،ناراحتی های اعصاب،خوردن گوشت کبک به شکل موکد سفارش می شود.
علت لذیذ تر بودن گوشت سینه کبک نسبت به سایر ماکیان ازجمله غاز،اردک،مرغ،این است که این قسمت از بدن کبک، ماهیچه بسیارقوی است و کبک به خاطر پروازهای مکرر ،گلیکوژن بسیاری را در ماهیچه سینه خود ذخیره می کندکه به خاطر وجود این پروتئین، گوشت سینه کبک بدر هنگام پخت در برابر متلاشی شدن ،مقاوم بوده و طعم و مزه ی بسیار عالی را ایجاد می کند.
اگرگوشت کبک را به صورت خام خریداری می کنید،تنها دو روز فرصت استفاده از آن را دارید.اما اگر آن را بپزید ،تاسه روز می توانید آن را نگه داشته و بعد مصرف کنید.ولی اگر آن را به شکل منحمد در فریزر قرار دهید تا سه ماه می توانید این اطمینان را داشته باشید که هیچ گونه آسیبی به گوشت شما نخواهد رسید و با آرامش خاطر می توانید آن را نوش جان کنید.
درمیان جانوران فقط کبک و در گیاهان فقط سویا تمامی اسیدآمینه های لازم برای بدن را دارندو برای جبران کمبود انواع پروتئین ها به کار می روند.البته خواص ذکر شده تنها در کبک رشد کرده در طبیعت موجود است و کبکی که توسط انسان پرورش یافته باشد،فاقد این ارزش های غذایی است.

پخش گوشت در تهران

در هنگام پخش گوشت کبک باید به این نکته توجه کرد که مانند تخم مرغ در شانه های مقوایی آنهارا بسته بندی نکنیم،چون به دلیل کوچک بودن اندازه و ظریف بودن ، با یک ضربه کوچک آسیب خواهند دیدو به سرعت فاسد می شوند و بوی بسیاربدی را از خود متساعد خواهندکرد.
گوشت کبک ، شکاری و پرورشی است . امروزه رستوران دار ها ، کبابی ها و مراکزی که می خواهند در تکمیل منوی خود ، اولین هایی باشند که گوشت کبک و دیگر ماکیان را وارد منوی خود می نمایند ، می توانند به صورت فله و بسته بندی ، گوشت کبک و دیگر ماکیان را به صورت تازه و منجمد سفارش دهند.
پخش در روز های فرد صورت می گیرد و در بار اول ، می توانید یک کارتن به عنوان نمونه سفارش دهید و دریافت نمایید . مطمننا پس از دریافت نمونه ، سفارشات تداومی دو چندان پیدا خواهد کرد .
دو نمونه غذایی که مناسب مهمانی ها و مجالس هستند و با گوشت کبک طبخ شده اند را می توانید مشاهده نمایید ، که دستور پخت آنها از طریق همین صفحه اعلام خواهد شد .

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout