قیمت عمده گوشت منجمد برزیلی


 قیمت گوشت برزیلی- قیمت عمده گوشت منجمد برزیلی

قیمت عمده گوشت منجمد برزیلی در همه ساعات شبانه روز از مرکز واردات اعلام می گردد.

قیمت عمده گوشت و مرغ منجمد برزیلی، بستگی به میزان سفارش دارد. عمدتا مشتریان عمده ما، پخش کننده هستند و در تناژ بین 1 تا  5 تن، اقدام به سفارش می نمایند.

اکثرا خود دارای سردخانه می باشند. سردخانه هایشان با تناژ زیر 10 تن بوده که می توانند بار خود را در هر جای شهرشان نگهداری نمایند. سردخانه های کوچک، از این منظر خوب می باشند که می توانند در مکان های مختلف شهر قرار بگیرند و از این منظر دسترسی به نقاط مختلف شهر بسیار عالی می باشد و سبب می شود که پخش کننده ها، بار مشتریان خود را در سریع ترین  زمان تحویل دهند و این مسئله در مورد شهر تهران، اصفهان و دیگر شهر های پرجمعیت و بزرگ کشور، صدق می نماید.


قیمت روز گوشت منجمد برزیلی

گوشت های منجمد انواع فراوانی دارند که به صورت عمده به دو گروه وارداتی و داخلی، سپس گوسفندی، گوساله و مرغ تقسیم بندی می شوند. مرغ منجمد پشتیبانی یک گروه کاملا مجزا می باشد. اما قطعات یخ زده بسته بندی را می توان دسته ای جدا برای آن ها قائل شد.

قیمت ها برای زیر یک تن سفارش می باشد.

نحوه تحویل: حداقل سفارش پذیرفته شده، 2 کارتن به بالا می باشد.

ما می توانیم سفارشات بیش از 2 تن شما را با حداقل قیمت های بازار عمده ایران تضمین کنیم.

 گوشت برزیلی در بازار تهران

قیمت گوشت منجمد برزیلی، به روز می باشد. تفاوتی نمی کند که برند گوشت چه برندی باشد، چرا که تقریبا تمامی برند ها، با بهترین کیفیت بوده و درجه کیفی بسیار بالا می باشد.

سردخانه دار ها، عمدتا معتمد ما می باشند و در همان سردخانه، امکان عرضه و تحویل بار وجود دارد. بار ها، بنابر سفارش بر سر باسکول بارگیری و اقدام به کارهای حسابرسی می نمایند.

بازار گوشت برزیلی در تهران بسیار گسترده است و درصد خرید و فروش در آن روزانه به بیش از 600 تن می رسد. شاید کمی باورش سخت باشد که چه حجمی از ماشین های 40 فوتی به سردخانه های مختلف روی می آورند.

در بازار تهران همه به دنبال قیمت مناسب هستند ولی باید بدانید که مناسب ترین قیمت مربوط به خرید عمده است و هیچ کس حاضر نیست در خرده فروشی، کمتر از یک تن را به فروش برساند.

فروش بار از یک تن به بالا است، البته بستگی دارد بار در کدام سردخانه قرار گرفته باشد تا برای فروش آن بتوان تصمیم گرفت که امکان ارسال گوشت حداقل یک تن وجود دارد یا خیر!


گوشت منجمد برزیلی


قیمت گوشت برزیلی مینروا

گوشت برزیلی مینروا با داشتن بیشترین حجم واردات در کشور، بیشترین فروش را نیز به خود اختصاص داده است. شاید همه از این برند اطلاع داشته باشند، اما برند های دیگر را نشناسند و اعتماد نکنند.

کلا در بین برند های موجود در بازار، تقریبا زیر 10 عدد است که شناخته شده اند و دارای بازار جاافتاده می باشند.

جالب است بدانید که آن برندی که در اصفهان رواج دارد، کاملا در تهران خرید و فروش آن انجام نمی شود. بازار با بازار متفاوت است و بستگی دارد و سلیقه مردم که چه برندی را ترجیح دهند.

برند مینروا درشت است و خرد شده مناسب مصرف خانگی و خانوار نیست ولی قیمت خوبی تقریبا دارد. برای همین مینروا برای مراکز پر مصرف به کار می رود.

اما برند جی جی در مقابل بیشترین سطح عرضه در فروشگاه های خرده فروشی را دارا می باشد. می توان از برند جی جی در تمامی بازار های استانی استقبال کرد.


تفاوت قیمت گوشت ران و سردست برزیلی

زمانی که بار مستقیم واردات می شود، نوع تحویلی که کشور صادرکننده گوشت تعیین می کند، کاملا به صورت مخلوط با درصد تقسیم بندی 35% ران، 10% گردن و 55% سردست است.

سردست میزان بیشتری از بار را تشکیل می دهد و در مقابل 35% از بار متعلق با ران است. کیفیت ران و سردست از هم متفاوت و بر همه آشکار است که تعداد رگه و میزان چربی روی ران کمتر از سردست است.

علاوه بر آن گوشت ران برزیلی مناسب خورشتی و کبابی است، اما سردست را می توان در بهترین حالت برای کبابی بسیار خوب استفاده کرد.

علت جداسازی گوشت سردست و ران از همدیگر، به دلیل وجود همین درصد در لاشه گوساله است.

زمانی که لاشه کشتار می شود، دقیقا در حالت لخم به همین درصد بندی گوشت ران و سردست بدست می آید که در نهایت گوشت ران گران تر و دارای کیفیت بهتر است.


گوشت منجمد برزیلی


خریداران گوشت منجمد برزیلی چه کسانی اند؟

خریداران گوشت منجمد برزیلی خود مسئله مهمی است و هر کس که به این بازار وارد می شود، باید حتما از بازار آن مطمئن و یا به آن اطمینان داشته باشد که بتواند در آن به فعالیت بپردازد.

اگر در حالت طبیعی گوشت از برزیل خرید شود و دپو نشده به فروش برود، بنابراین با قیمت های روز برزیل در ایران، تقریبا 45 روز فاصله وجود خواهد داشت.

اما اگر گوشت برزیلی را چند وارد کننده نگهداری کنند و برای زمانی که قیمت جهانی گوشت و قیمت گوشت در برزیل بالا برود، بخواهند عرضه کنند و سود بیشتری ببرند، تقریبا بازار به هم می ریزد.

این عمل وارد کنندگان معمولا گاهی اوقات برای برخی ضرر و یا توقف فروش را به همراه خواهد داشت. البته در شب عید امسال ورود دولت خود باعث شده بود که هیچ وارد کننده ای اقدام به فروش یا توزیع گوشت حداقل در حدود 2 ماه نکند.


آیا گوشت برزیلی ضرر دارد؟

اگر به احکام گوشت برزیلی دقت شود، مشاهده می شود که این گوشت زیر نظر حداقل 3 نماینده مهم کشور، از جمله نماینده رهبر معظم انقلاب در برزیل، نماینده سازمان دامپزشکی و نماینده شرعی کاملا چک می شود و سپس در کانتینر های 40 فوتی پلمپ شده از گمرک عبور می کند.

این همه دقت و سعی در حفظ گوشت منجمد برزیلی که واردات آن از گمرک شهید رجایی بندرعباس است می شود، تنها به این جهت است که از حفظ سلامتی و ذبح شرعی و حلال بودن آن اطلاع کاملی وجود داشته باشد.


تضمین سلامت گوشت یخ زده برزیلی

تضمین سلامت گوشت یخ زده برزیلی چگونه انجام می شود و در برزیل گوشت ها طی چه فرآیندی به ایران وارد می شوند؟

باید بدانید که گوشت برزیلی از جمله محصولاتی است که به اکثر کشور های جهان وارد می شود و ایران یکی از خرده خریداران در برابر حجم خرید چین به حساب می آید!

اما ایران به دلیل رعایت تمامی موازین اسلامی در گوشت حتما باید ذبح شرعی را در کشتار گوساله ها در نظر بگیرد. به همین جهت دو بازرس جداگانه از دو بخش کشوری و دولتی ما به برزیل ارسال شده و نظارت کامل گوشت را بر عهده دارند.

یکی دکتر دامپزشک و ناظر شرعی از که از سازمان دامپزشکی ارسال می شود و دیگر بخش مهم نماینده رهبری است که تا این سه سمت، زیر حواله های گوشت را مهر و امضا نکنند سلامت گوشت ها اصلا تایید نمی شود.


گوشت منجمد برزیلی

شرکتهای وارد کننده گوشت گوساله برزیلی

شرکتهای وارد کننده گوشت گاو و گوساله برزیلی در کشور بسیار زیاد بودند و هر روزه تعدادی از آنها مجوزاتشان لغو و برخی دیگر مجوزات شان تایید می گردد و می توانند اقدام به فعالیت و کار دهند.

اگر در بحث عرضه مستقیم گوشت برزیلی در داخل کشور بخواهیم وارد شویم، به دلیل وجود لیبل بر روی بسته بندی ها می توان فهمید چه شرکتی وارد کننده گوشت بوده است!

البته لیبلی که بر روی گوشت برزیلی قرار می گیرد، برخی مواقع با تنظیم قراردادی از پیش تعیین شده تغییر کرده است و از پیش بار به اسم شرکت وارد کننده گوشت برزیلی ولی با قیمت مزایده ای خوب توسط شرکتی دیگر خرید شده است.

برای دست اول بودن یک مجموعه یا شرکت در تهیه گوشت برزیلی می توانید تنها از روی قیمت اعتماد و اتکا نمایید. البته در زمان بارگیری کاملا مشخص خواهد شد شرکت یا شخص دارای حواله بار چه شخص حقیقی یا حقوقی می باشد.

بنابراین با خیال راحت از سلامت و تضمین اسلامی بودن کشتار گوساله های برزیلی اطمینان حاصل کنید و هیچ شکی به خود راه ندهید.

شبکه پخش ما، توانسته است که مشتریان خرده را نیز تامین نماید. روزانه بیش از 30 تن بار را در حال پخش و جابجایی توسط اتومبیل های یخچالدار شرکت می باشیم. بار ها، در محل، در اوزان و یا تناژ مختلف، به مشتریان صورت می گیرد. رستوران دار ها، کبابی ها، هتل ها، شرکت ها و سایر مراکز مصرف گوشت، بار مورد نیاز خود را به صورت هفتگی و یا ماهانه از ما دریافت می نماید.

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout