عرضه مستقیم گوشت بلدرچین

انواع گوشت و تخم بلدرچین با مناسب ترین قیمت و کیفیت جهت عرضه به فروشگاه ها و دیگر مراکز خرید و فروش به صورت مستقیم در سراسر شهر های کشور مانند اهواز ، اردبیل ، تهران قابل ارائه می باشد .

شرکت آماده ارائه انواع بلدرچین زنده ، لاشه ، پرکنده ، یخ زده و یا در بسته بندی های مختلف می باشد .

بلدرچین ، پرنده ای ریز جسته که از گوشت لذیذی برخوردار است و به علت داشتن جنب و جوش فراوان ، علاوه بر داشتن کلسترل بسیار کم ،از کیفیت بالایی نیز برخوردار می باشد .

سرشار از آهن ، فسفر ، پتاسیم ، آهن و روی و منیزیم می باشد . همچنین از تمام ویتامین های گروه ب نیز برخوردار است .

 شرکت آماده همکاری با مراکز خرید ، فروش به هز میزان مورد نیاز و همچنین صادرات بلدرچین به عراق و کشور های همسایه می باشد با داشتن مجوز های لازم جهت صادرات می باشد .

انواع گوشت بلدچین ، تخم ، بلدرچین زنده و تخم گذار، تخم نطفه دار از این مرکز حهت فروش، با ارزان ترین نزخ قیمت بازار به مراکز و ارگان ها جهت طبخ غذایی لذیذ ارائه می شود .


گوشت بلدرچین
را می توان یکی از بهترین گوشت ها نام نهاد . علاوه بر اینکه مصرف آن برای بیماران قلبی ، کلیوی و عروقی هیچ مشکلی ندارد ، مفید نیز می باشد .


اگر می خواهید دچار سرطان های مختلف ، ام اس ، افسردگی و دیگر بیماری های کشنده نشوید ، از گوشت بلدرچین به عنوان منبع غذایی سرشار از پتاسیم ، سلنیوم ، روی ، مننگز ، ویتامین های گروه B ، می باشد که سبب افزایش بسیار در روحیه فرد می گردد .

برای خرید انواع جوجه یکروزه ، بلدرچین زنده ، گوشتی ، و بسته بندی های گوشت ارائه شود .

شرکت آمادگی قرارداد با تمام ارگان ها ، تعاونی ها ، رستوران ها و دیگر  مراکز را جهت تامین آن دارد .

همچنین می توانید حهت صادرات انواع گوشت بلدجین با ما ارتباط بگیرید 


گوشت بلدرچین گرم است یا سرد
در واقع گرمی یا سردی گوشت مسئله مهمی است. اگر بخواهیم خوب توضیح دهیم تفاوت گوشت گرم و سرد در ایجاد انرژی است. گوشت گرم ایجاد انرژی می کند و گوشت سرد انرژی می گیرد.
حالا که در بالا در مورد خواص گوشت بلدرچین برای زنان باردار و نوزادان توضیح دادیم، اگر مفید است پس چطور می تواند از بدن مادر و جنین انرژی بگیرد. قطعا بدانید که گوشت بلدرچین گرم است و رنگش کاملا سفید است.


      روی پوست یک سری پولک مانند وجود دارد که اگر خریداری کرده باشید، می دانید که پوست بلدرچین با مرغ متفاوت است. گرمی گوشت بلدرچین                  باعث ایجاد انرژی بسیاری در بدن می گردد. این امر مهمی است که باعث می شد گوشت بلدرچین بسیار قوی تر توزیع و به فروش برسد.
       اکر افراد مصرف کننده گوشت بلدرچین که به صورت عمده از آن مصرف می کنند، باید بدانند گوشت بلدرچین برای تمامی بیماری ها از جمله عروق و                قلبی هم مفید است.

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout