خرید گوشت بوقلمون بسته بندی

خرید انواع گوشت بسته بندی بوقلمون با قیمت عالی در سراسر ایران مهیا گردید.

آیا می دانستید در بوقلمون مقدار زیادی امگا 3 وجود دارد که باعث باز شدن مجاری عروق بدن و پائین آورنده کلسترول می شود و از مزمن شدن بیماری ها جلوگیری می کند. آیا می دانستید اسیدهای آمینه ای به نام تریپتوفان 35mg/100g می باشد که در بدن تبدیل به پروتئین می شود که عامل شادابی است. اسیدهای آمینه در مرمت سلول های ماهیچه ای و اندام بدن، ناخن، پوست، مو و غدد ترشحی نقش بسیار بسزایی دارد و برای ورزشکاران بسیار مفید می باشد. جهت خرید گوشت بوقلمون از سراسر ایران کافیست با ما تماس بگیرید.

تاریخچه
گوشت بوقلمون

اولین بار بر اساس آنچه که در تاریخ آمده، بوقلمون زنده محلی در مکزیک کشف شد. این موجود زنده به دلیل داشتن گوشتی خوشمزه و متفاوت از گوشت های سایر ماکیان، به اروپا برده شد و سپس تجار ارامنه که بین ایران و اروپا در رفت و آمد بودند، زنده آن را با خود به ایران آورده و تقدیم به شاه کردند.

شاه برای رونق و پرورش این موجود زنده، اجازه داد که این محصول در خانه های ارامنه رشد یابد. از آن به بعد شاه های ایرانی این پرنده جالب را به عنوان غذای دربار مصرف نمودند و شاهد آن هستیم که بعد از مدت کوتاهی، بسیار در کشور ما مصرف آن به عنوان گوشتی بدون آنتی بیوتیک رونق گرفته است.

می توان بسیار در شعر فارسی از گذشته های دور تا به امروز، نام بوقلمون را مشاهده کرد. عطار، مولوی، پروین اعتصامی و سایر شاعران ایران زمین، از این واژه استفاده کرده اند که نشان از وجود این پرنده، از گذشته های دور در کشور ما می باشد.

گوشت بوقلمون
سرده یا گرم؟     لاشه بوقلمون دارای 40% گوشت قرمز ران و 60% گوشت سفید است. گوشت سفید آن شامل تمامی سینه، بال و کتف، گردن است. وقتی که یک           تولید کننده و شرکت بسته بندی گوشت بلدرچین، بوقلمون یا سایر ماکیان می آید اقدامی در این جهت می کند، باید در نظر بگیرد که تمامی بار           خود را بتواند به بازار عرضه کند.

    گوشت قرمز بوقلمون و سفید آن کاملا گرم است و سردی در آن وجود ندارد. در واقع گوشت سرده یا گرم، به این معنی می باشد که اگر مصرف          شود، انرژی زایی می کند یا برای هضم شدن از بدن انسان انرژی می گیرد؟

   این بحث خیلی مهم است، چرا که همین امر می تواند سبب کمک به افزایش انرژی، قدرت بدنی، گرمی استخوان ها گردد و افراد مسن از گوشت           های سرد به هیچ عنوان نباید استفاده نمایند.


فروش ران بوقلمون


​در کشور ما، ران بوقلمون به دلیل اینکه قرمز رنگ است، بسیار جایگزین مناسبی برای مصرف کبابی ها شده است. معمولا در حدود 10 هزار تومان اختلاف قیمت می توان در نگاه اول مشاهده کرد و علاوه بر این موضوع، کیفیت گوشت مغز ران که از ساق جدا می شود و چیزی نزدیک به یک الی دو کیلوگرم بر اساس ریزی یا درشتی لاشه، وزن خواهد داشت، درجه یک است.


کشور ما، در زمینه مصرف محصولات مختلف غذایی توانسته است به بهترین صورت سرآمد عمل کند و هر نوع محصولی را از جمله ماکیان مختلف را پرورش دهد. بوقلمون غذای بسیار کم چربی می باشد، ولی یک مقایسه کوتاه بین گوشت قرمز و سفید آن مشخص کرده است که گوشت سفید دارای درصد چربی کمتری بوده است. 

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout