خرید عمده گوشت کبک

انواع گوشت کبک از این مرکز با مناسب ترین قیمت جهت پخش به صورت عمده در سراسر کشور بویژه تهران ، مشهد ، اصفهان و تبریز و دیگر شهر ها و به مراکز خرید و فروش مهیا می باشد .

کل بدن کبک برخلاف مرغ که تنها می شود از 50 درصد آن استفاده کرد ، بیش از 70 درصد آن قابل استفاده است .

پزشکان به افرادی که دچار بیماری های روانی ، بی خوابی و یا افراد مسن که دچار کمی نیروی جنسی و بدنی هستند ، گوشت کبک توصیه می کنند .

 به علت داشتن جنب و جوش های فراوان گوشتش از لحاظ لذیذی از گوشت مرغ ، شترمرغ و بوقلمون بالاتر می باشد . حدود 7 الی 10 درصد پروتئین بیشتری دارد و بسیار گوشت خوب و قابل استفاده ای با جذب بسیار عالی توسط بدن دارند . شما می توانید برای تهیه گوشت کبک خود به هر مقدار برای رستوران و یا مصفرف خود با ما تماس بگیرید .

مراکز عرضه گوشت کبک

    انواع گوشت کبک ، بلدرچین ، کبوتر و گنجشک از این مرکز با مناسب ترین قیمت و کیفیت جهت مراکز خرید و فروش عرضه می شود .

     گوشت کبک ، بسیار لذیذ و خوش طعم می باشد ، و علت جنب و جوش بسیار آن پرنده و همچنین رشد ارگانیک آن می باشد .

        گوشت کبک
خاصیت های بسیاری دارد . کلسترل کم ، سرشار از پتاسیم ، کلسیم ، منیزیم ، روی ، منگنز و ویتامین های گروه ب  میباشد        

 
        شما می توانید برای خرید انواع گوشت کبک کبوتر، بلدرچین ، گنجشک و قرقاول، با مناسب ترین قیمت بسته بندی با ما تماس بگیرید . ما با مناسب ترین          قیمت گوشت شما را تامین خواهیم کرد و آماده عقد قرارداد با شما هستیم .ويژگي هاي گوشت اين پرنده به شرح زير است:


کبک از خانواده ي ماکيان با خصوصيات پرندگان وحشي شکاري است.
ميزان پروتئين موجود در گوشت اين پرنده در مقايسه با ديگر پرندگان 5 تا 10 درصد بيشتر است و انواع اسيد آمينه ي ضروري در آن به وفور يافت مي ‌شود. به همين دليل است که در اغلب نقاط دنيا پزشکان براي بيماري‌ هايي چون ضعف اعصاب، ناراحتي‌ هاي رواني و بي‌ خوابي مصرف اين گوشت را توصيه مي ‌کنند.

اين گوشت به دليل چربي و کلسترول بسيار پايين از بروز بيماري‌ هاي قلبي ـ عروقي پيشگيري کرده و به دليل غني بودن از پتاسيم، مصرف به اندازه‌ ي آن براي افراد با فشار خون بالا مانعي ندارد.


گوشت کبک مي ‌تواند نياز بدن به فسفر، منيزيم، آهن و گوگرد را تامين کند و به تقويت حافظه و قواي جنسي بيفزايد و ضعف عمومي بدن را هم برطرف سازد.

در هر صد گرم
گوشت کبک 
5/24 گرم آلبومين، 4/1 گرم چربي و حدود 1 تا 5/1 گرم مواد معدني وجود دارد. وجود مقدار زيادي از مواد معدني در گوشت کبک نشان دهنده ي ارزش حياتي آن است. 


Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout