فروش انواع گوشت شترمرغ 

انواع گوشت شترمرغ ، جوجه ، تخم ،تخم نطفه دار و روغن دیگر اجزا این مرکز با ارزان ترین قیمت بازار برای مصرف داخلی و صادرات به فروش می رسد .

گوشت شترمرغ ، سالم ترین و بهترین گوشت جهان می باشد . رشد ارگانیک شترمرغ سبب سالم بودن گوشت آن شده است .

و از طرفی برخلاف گوشت گاو و گوسفند که علاوه بر مفید بودن ، مضر نیز می باشند و عامل انتقال بسیاری از بیماری ها به انسان هستند ، این گونه نمی باشد .

برای بیماران سرطانی ، قلبی ، کلیوی ، ورزشکاران ، زنان باردار و هر که در حال مصرف انرژی زیاد و به غذای خوب احتیاج دارد مناسب است .

شرکت آماده همکاری با ارگان ها و سایر سازمان ها ، فروشگاه ها و دیگر مراکز فروش برای ارائه گوشت سالم و تازه شترمرغ را دارد .

انواع گوشت شترمرغ از این مرکز با ارزان ترین قیمت و به صورت تازه ، لاشه ، بسته بندی جهت مصرف داخلی و صادرات ارائه می شود .


گوشت شترمرغ

، بهترین گوشت قرمز در جهان می باشد . از خواص آن می توان به خاصیت ضد سرطانی ، بسیار مناسب برای فقر آن و کمخونی و ریزش مو اشاره کرد .


 به دلیل داشتن کلسترل و چربی کمتر از گوشت مرغ ، بسیار مناسب بیماران قلبی و عروقی و افراد چاق می باشد . شرکت آماده عقد قرارداد با تجار و دیگر سازمان ها ، اگان ها ، رستوران ها و مراکز خرید و فروش، جهت ارائه گوشت و سایر تولیدات حاصل از شترمرغ به صورت بسته بندی و تازه می باشد .

 جهت صادرات به کشور های همسایه و کشور های اروپایی مجوز های لازم کسب گردیده است و شما می توانید برند خودتان را بر روی محصول چاپ کنید . کمترین قیمت ، تحویل پر سرعت و امکان عقد قرارداد در دفاتر ما در سراسر شهر ها کشور از ویژگی ما م باشد .


خواص گوشت شترمرغ  چیست؟
صنعت طیور به عنوان یکی از صنایع کارآمد ترین در تولید پروتئین حیوانی است. در حال حاضر، گوشت شترمرغ به عنوان یک گوشت قرمز سالم به بازار عرضه شده و دلیل آن این است که دارای سطح کلسترل و چربی پایین در مقایسه با گوشت قرمزاست. در جدول خواص گوشت شترمرغ  کاملا موضوع را شرح داده ایم.
گوشت شتر مرغ حاوی سدیم پایین و مقدار آهن بالاتر از انواع دیگر گوشت، فشار خون را بالا نمی برد و همچنین برای مقابله با کم خونی بسیار عالی می باشد.روی هم رفته، گوشت شترمرغ به عنوان یک گوشت قرمز ایده آل برای افرادی که به دنبال سبک زندگی سالم هستند، محسوب می شود. علاوه بر این، بسیاری از محصولات شترمرغ
مختلف، از جمله چرم و پر، توسط مردم استفاده می شود. در این مقاله مروری حاضر در نظر ویژگی های با کیفیت گوشت شترمرغ، از جمله ویژگی های فیزیکی، و آن را در مقایسه با انواع دیگر گوشت ها، مانند گاو و گوشت های دیگر مرغ قرار داده ایم.
  

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout