گوشت  مرغ
 

قیمت و فروش انواع گوشت و روغن ، پر و پوست چرم شترمرغ از طریق این مرکز با ارزان ترین قیمت جهت صادارت با مجوزه های مربوطه ، در تهران و دیگر شهر های مرزی ، ارائه می شود .

سالم ترین گوشت قرمز ، مخصوص مرغ است . گوشت شتر مرغ در اروپا ، یکی از محبوب ترین گوشت های موجود می باشد .

افرادی که از خوردن گوشت منع شده اند ، می توانند از این گوشت استفاده کنند . معمولا افرادی که دارای چاقی ، بیماری های قلبی ، و کسترول و فشار بالا هستند ، می توانند با خیال راحت از این گوشت مصرف کنند.

گذشته از چربی پایین ، دارای پروتئین و مواد ضروری بسیاری برای بدن است . سرشار از آهن می باشد . زنان بارداری که در مصرف گوشت گوسفند مشکل دارند ، می توانند از مرغ استفاده کنند .


همه نوع گوشت مرغ به صورت گرم ، منجمد و لاشه برای ارائه به ارگان ها و مراکز مصرف ، و صادرات با مجوز های بین المللی از این مرکز ارائه می شود .


خرید مرغ با کیفیت عالی


خرید مرغ

مرغ شیراز یکی از بهترین و با کیفیت ترین مرغ های جنوب کشور می باشد .


گوشت مرغ یکی از انواع گوشت های خوراکی می باشد که به دلیل خواص فرآوان آن از جمله منابع غذایی خوب در جداول رژیم های غذایی می باشد . گوشت مرغ در دسته گوشت های سفید قرار دارد و دارای بسیاری از ویتامین ها ، پروتئین ها و مواد معدنی مفید می باشد . مرغ شیراز مرغ در شهر شیراز تهیه و تولید می شود و در سراسر شهر های استان فارس و استان های همجوار و سایر استان های کشور توزیع می گردد . برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص محصولات مرغ شیراز مرغ می توانید با مشاوران و متخصصان فروش بازار دام و طیور ارتباط برقرار کنید .  

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout