فروش گوشت شترمرغ بالغ یک ساله


فروش شترمرغ- فروش گوشت شترمرغ بالغ یک ساله

در بین محصولات شتر مرغ، گوشت این پرنده ی مفید از ویژگی و شرایط خاصی برخوردار است .

چرا کارشناسان ما گوشت شترمرغ یک ساله را برای فروش انتخاب نموده اند؟

گوشت جزو نیازهای روزمره جوامع امروزی است و تامین آن هزینه های زیادی را بر زندگی افراد عارض می کند.

در بین گوشت حیوانات حلال گوشت، گوشت شتر مرغ بالغ یک ساله دارای ویژگی خاص و ممتاز است .

در نتیجه کار تحقیقاتی کارشناسانمان مشخص گردید که در بین دوره های سنی شترمرغ سن یک سالگی بهترین و لذیذترین گوشت را دارا می باشد.

ازاین جهت تصمیم گرفته شد محصولات گوشتی مجموعه خود را در این بازه سنی عرضه نماییم.فروش گوشت شترمرغ

 در جهت معرفی تولید کنندگان ، تامین گوشت مورد نیاز صادر کنندگان و شرکت های بسته بندی ، می تواند موجب رشد این صنعت شود .

اگر به دنبال گوشت قرمز، سالم و کم چرب هستید،گوشت شترمرغ را به شما توصیه می کنیم.

اگر دارای اضافه وزن هستید و تمایل به ازست دادن وزن خود بدون حذف گوشت از رژیم غذایی خود دارید،این را بدانید که مصرف گوشت بوقلمون اضافه وزنی را برای شما ایحاد نخواهد کرد.

به علاوه به دلیل داشتن چربی پایین،میزان کلسترول خون شمارانیز تنظیم خواهد کرد.

بیماران قلبی و عروقی نیز با آرامش خاطر می توانند این گوشت لذیذ را مصرف کنند بدون اینکه نگران تشدید بیماری خود باشندچون مقدار امگا سه آن بالاست ومی تواند نیازاین افراد به پروتئین را تاحدود زیادی برطرف کند.

در افراد دارای فشارخون بالا،وجود سدیم در غذا سبب بالاتر بردن فشارخون و عوراض دیگر آن می شود که گوشت شتر مرغ به خاطر سدیم کم آن به این افراد نیز سفارش می شود.

اگر معده شما به دیر هضمی مواد غذایی دچار است و گوشت گوساله و گوسفند را نمی تواند بطور کامل هضم و جذب کند،گوشت شتر مرغ بعداز گوشت ماهی بسیار زود هضم بوده و حدود نود درصد آن به طور کامل جذب می شود.


این گوشت چون خاصیت رژیمی دارد،ورزشکارانی که به مدت طولانی فعالیت می کنند از جمله فوتبالیست ها،والیبالیست ها،دوچرخه سوارهامی توانند آن را مصرف کنند.

نباید گوشت شترمرغ را مانند گوشت گاو ،زیاد پخت،چون بافت لطیفی دارد و به سرعت خشک می شود.همچنین برای جلوگیری از خشکی نباید آن را در ماکروویو قرارداد.

گوشت شترمرغ بطور خودبخودچون دارای پر هاش خاصی است باعث می شود که باکتری ها یی مثل ای کولی نتوانند آن را بیمار کرده و فاسد کنند،و ازاین جهت مانع از انتقال بیماریهای انگلی به انسان می شود.

اما رسیدن به این  PHنیارمند شرایط ویژه ای از جمله رساندن استرس در شترمرغ ها به حداقل است و پرورش دهندگان شترمرغ باید این نکته را همیشه مد نظر داشته باشند.

فروش گوشت شترمرغ در اقصی نقاط کشور با توجه به درخواست مشتری در نحوه بسته بندی و تحویل ،انجام می گیرد.اگرخواهان ایجاد تفاوت در منوی غذایی خود هستید،با این مرکز تماس گرفته و سفارش خود را با مناسب ترین قیمت از ما دریافت نمایید.

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout