فروش گوشت مرغ

انواع گوشت ، تخم ، تخم نطفه دار مرغ و مرغ هلندی یا مادر ، به مراکز خرید و فروش عرضه می شود .


مرغ های پرورش یافته توسط ما دارای وزن بین 900-1600 گرمی می باشند و مناسب صادرات و مصرف داخلی هستند .

شما می توانید برای خرید انواع مرغ با مناسب ترین بسته بندی با ما تماس بگیرید و از مناسب ترین قیمت ها اطلاع پیدا کنید .

 همچنین برای صادرات ، تاجران می توانند مرغ ها را در مرغ هر کشور همسایه دریافت کنند . مجوز های لازم را برای صادرات به کشور های همسایه دارا می باشیم .
گوشت مرغ صادراتی یا گوشت مرغ فله، گوشت مرغ با اوزان بالای 2 کیلوگرم و یا زیر 2 کیلوگرم. گوشت مرغ منجمد به صورت فله و یا بسته بندی شده و با برند های معتبر.


 قطعه بندی مرغ به صورت منجمد و یا گوشت مرغ کامل به صورت منجمد؟

پاسخ به این سوالات می تواند تولید کننده و تامین کننده را راحت تر راهنمایی نماید و بار مورد نیاز شما، سریع تر تامین گردد. گوشت مرغ های منجمد، عمدتا زیر دو کیلو گرم می باشند.

گوشت مرغ پشتیبانی، زیر 6 و 3 ماه تاریخ دارند. یک ماهه نیز در بین آنها یافت می شود که قیمت به نسبت مناسب تری را دارا می باشند.

تحویل بار از سردخانه در دمای -18 درجه می باشد. کیفیت گوشت مرغ در صورتی که مهم باشد و برای صادرات احتیاج باشد، باید کشتار روز تهیه شود.

گوشت مرغ کشتار روز، از مرغ تازه تهیه می شود. بستن قراراداد های بلند مدت، ما را مطمئن می سازد و ما عملیات جوجه ریزی و پرورش مرغ بدون آنتی بیوتیک و یا دارای آنتی بیوتیک را شروع می نماییم.

در صورتی که مرغ برای صادرات باشد، حتما باید گوشت مرغ بدون آنتی بیوتیک باشد. این امر بدین صورت نیز محقق می شود که یک هفته قبل از کشتار، از آنتی بیوتیک استفاده نشود.


مرکز فروش گوشت مرغ

     فروش گوشت مرغ


     انواع گوشت مرغ برزیلی و داخلی، به اوزان 900 تا بالای 2 کیلو گرم، از این مرکز با مناسب ترین قیمت، ارائه مجوز ها، جهت صادرات عراق یا مصرف داخلی،        ارائه می شود.
    گوشت مرغ مادر و صنعتی از طریق این مرکز ارائه می شود. مجوز ها همه آماده هستند. می توانید با سفارش، با برند خود سفارش خود را ثبت کنید.
    امروزه ما در تولید مرغ به اشباع رسیده ایم. در رفع این موضوع، بازار های صاداراتی نیاز است. مصرف گوشت مرغ در کشور های بسیاری نظیر انگلستان       بالا رفته است.

             فروش گوشت مرغ صادراتی
            فروش مرغ صادراتی عمدتا به عراق صادر می شود. کشور های دیگر عربی هم که مشکل تولید مواد غذایی را دارند، ولی به دلیل نداشتن رابطه سیاسی و                                            اقتصادی خوبی که وجود دارد بنابراین از کشور هایی نظیر ایالات متحده و آمریکای جنوبی که قیمت مناسب تری هم دارند، ولی احتمال اینکه ذبح شرعی نداشته باشد زیاد است.

فروش مرغ منجمد پشتیبانی
مرغ منجمد پشتیبانی دارای تاریخ پایین است. البته طی دو ماهه اخیر، بعد از ماه رمضان به شدت مرغ منجمد پشتیبانی در بازار کم شد و دلیلش عدم ارائه حواله های بار است. شرکت پشتیبانی می آید در واقع کاری که می کند، به مقدار زیاد مرغ زنده را خریداری می کند، حال یا از مرغداران، اتحادیه ها و یا کشتارگاه های مختلف.

Demo Options

pattern 28
pattern 29
pattern 30
pattern 31
pattern 32
pattern 33
pattern 34
pattern 35
pattern 36
pattern 37
pattern 38
pattern 39
pattern 40
pattern 41
pattern 42
pattern 43
pattern 44
pattern 45

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout